Femeia de 22 de ani a fost găsită într-un apartament din Galaţi, alături de doi copii de 2 şi 5 ani, în agonie din cauza malnutriţiei şi cu un băieţel de doi ani, mort. Acum, copiii sunt îngrijiți și consiliați psihologic, după care se va decide dacă vor merge în familia extinsă a mamei lor.
Medicii psihiatri au descoperit că femeia știa exact ce face în momentul în care își ținea copiii fără mâncare. Din păcate, unul a murit.
















