Un bărbat a murit după ce a căzut pe casa scării

28 iulie 2023

Foto: Antena3

Un bărbat a murit după ce a căzut pe casa scării. Nefericitul incident a avut loc joi, în municipiul Rădăuți din județul Suceava. Bărbatul de 63 de ani era în stare de ebrietate și mergea spre apartamentul său. După ce a pătruns în scara blocului, în momentul în care urca treptele de la scările care duc de la parter către primul etaj, s-a dezechilibrat și a căzut pe spate, în apropierea ușii de acces de la primul apartament din bloc, lovindu-se de pardoseala din beton la nivelul capului.

La fața locului au intervenit două echipaje de ambulanță, care au procedat la acordarea de îngrijiri medicale și i-au făcut masaj cardiac deoarece acesta era în stare de stop cardio-respirator.

A fost transportat la Spitalul Municipal Rădăuți în stare de stop cardio-respirator resuscitabil, fiind diagnosticat cu traumatism cranio-cerebral deschis sever. Din păcate, omul a murit la spital. El era cunoscut ca fiind un împătimit consumator de băuturi alcoolice.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al Botosaninews.ro.
© Copyright Botosaninews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia