Anunţ de angajare! Prodalcom Distribuţie SRL angajează şofer profesionist. Vezi cerinţele postului!

anunt de angajare- botosaniSocietatea comercială Prodalcom Distribution SRL Botoşani angajează şofer profesionist pentru judeţele Botoşani şi Suceava.

Descrierea candidatului

  • permis de conducere categ. B + C + E;
  • card tahograf;
  • atestat transport marfă;
  • experienta 1 an în distribuţie marfă;
  • îndemânare, atenţie, seriozitate.

Responsabilitati si conditii de lucru:

  • gestionarea si predarea marfii preluate pe durata transportului, la si de la clienti;
  • completarea si predarea la casieria unitatii a documentelor care insotesc marfa (facturi, avize );
  • se fac incasari pentru facturile care au atasata chitanta (plata la livrare);
  • şoferul lucrează cu manipulant marfa pe masina.

Beneficii:

  • Bonuri de masa

Pentru mai multe informatii: 0740827650 / email: [email protected]

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *