![](https://i0.wp.com/www.botosaninews.ro/wp-content/uploads/2023/04/masina-politie-politia.jpg?resize=300%2C246&ssl=1)
La un moment dat, femeia de 40 de ani a anunțat-o pe cea de 26 de ani că vrea să plece deoarece are anumite probleme de rezolvat, fapt pentru care aceasta s-a simțit deranjată că nu o ajută la finalizarea treburilor. Pe fondul discuțiilor în contradictoriu, între cele două s-a iscat un conflict verbal, iar tânăra i-a aplicat o palmă peste spate celei de 40 de ani.
Supărată, femeia de 40 de ani a solicitat efectuarea de cercetări pentru săvârșirea infracțiunilor de lovirea sau alte violențe și amenințare, formulând plângere penală. Polițiștii fac cercetări în acest caz.