Prodalcom, una dintre cele mai mari companii din Botoșani, face angajări

SC Prodalcom Distribution SRL face angajări. Societatea caută să angajeze operator calculator pentru Vorona. CV-urile se depun la adresa de mail [email protected]. Detalii: +40 0231 534 672.

Descrierea postului:

  • Asigura suportul pentru activitatea de vanzari;
  • Intocmeste documentele fiscale
  • Opereaza prin asociere Comenzi: Facturi de achizitie/vanzare, NIR-uri, avize, etc;
  • Opereaza bonuri de consum;
  • Tine evidenta comenzilor, a avizelor si a facturilor;
  • Redacteaza documente in Word, opereaza in MS Excel si Outlook;
  • Intocmeste rapoarte si evidente in MS Excel, specifice Dep. Financiar;
  • Participa la inventarierea patrimoniului;
  • Verifica si arhiveaza documente specifice activitatii.

Cerinte:

  • Studii medii/ superioare;
  • Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj;
  • Cunostinte operare PC: MS Office, baze de date;
  • Experienta de lucru intr-un program de gestiune (Saga, Wiz, SAP, etc.) si cunoasterea produselor similare celor din portofoliul companiei constituie un avantaj;
  • Cunostinte solide de operare generala calculator si Web Research;
  • Cunostinte limba engleza nivel mediu-avansat;
  • Atentie concentrata si distributiva;
  • Abilitati de comunicare si lucru în echipa, rezistenta la stres;
  • Capacitate de adaptare si invatare rapida, flexibilitate, dinamism, competente de comunicare;
  • Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor cu respectarea termenelor.

Beneficii:

  • – salariu atractiv;
  • tichete de masa;
  • decontarea transportului;
  • perspectiva unei cariere într-o companie de succes, cu traditie de peste 20 de ani pe piata romaneasca de profil
  • scolarizare într-o echipă tanara, dinamică și motivată pentru a putea performa la capacități maxime.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *