![](https://i0.wp.com/www.botosaninews.ro/wp-content/uploads/2023/03/accident-e1678987869590-300x226.jpg?resize=300%2C226&ssl=1)
Un accident cu patru răniți a avut loc, joi, într-o intersecție din municipiul Botoșani. Aceștia se aflau în două mașini care s-au ciocnit la intersecția străzilor Petru Rareș cu Armeană
Din primele informații, accidentul s-ar fi produs pe fondul neacordării de prioritate, iar după impact, una dintre mașini a ajuns într-un stâlp.
Patru persoane au fost rănite și au avut nevoie de îngrijiri medicale. La fața locului au ajuns mai multe echipaje de ambulanță, dar și polițiștii, care au demarat cercetările pentru a stabili cu exactitate împrejurările în care s-a produs accidentul rutier.
Doua rable in minus..conduse de doi soferi de duminica..
De parca tu ai fi sofer de joi…