Anunț de angajare! Elly Food Tradițional SRL Botoșani angajează șofer profesionist

Societatea comercială Elly Food Tradițional SRL Botoșani angajează șofer profesionist distribuție. Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisorile de recomandare pe e-mail, la adresa [email protected]. Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.

Candidatul ideal:

  • Posesor permis conducere (minim categoria B);
  • Cunoștințele de mecanică reprezintă un avantaj
  • Recomandare de la locul de muncă anterior
  • Simț de răspundere dezvoltat, gândire pozitivă;
  • Experiență în domeniul distribuției alimentelor de minim 2 ani de zile;
  • Abilități de organizare, spirit de echipă;
  • Persoană dinamică și flexibilă, care are capacitatea de învățare rapidă;

Descrierea jobului:

Responsabilităţi:
1. Transportul și distribuția mărfurilor, conform routing-ului primit
2. Asistarea la încărcarea/descărcarea mărfii;
3. Livrarea comenzilor clienților, la timp:
4. Exploatarea autovehiculului în conformitate cu instrucțiunile prevăzute în cartea
tehnică a acestuia

Oferim:

– Salariu începând de la 4.000 lei
– Diverse alte beneficii, în funcție de experiența profesională

Descrierea companiei

Elly Food Tradițional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey & Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *