![politie la Botosani- 112](https://i0.wp.com/www.botosaninews.ro/wp-content/uploads/2019/06/politie.jpg?resize=300%2C196&ssl=1)
”Din verificările efectuate până în acest moment nu rezultă că acestea ar fi fost victimele vreunei infracțiuni în perioada în care au lipsit de la domiciliu. Față de acestea a fost luată măsura internării într-un centru de primire a copilului în regim de urgență”, a precizat Nenișcu.
Cele trei fete, Andreea Iuliana Fandache, Andreea Alexandra Corduneanu și Alina Hancea au părăsit domiciliul joi dimineață, iar familiile le-au dat dispărute în aceeași zi în jurul amiezii.