Noi scenarii în școlile din județul Botoșani, de luni. Mai multe școli vor învăța în scenariul 2

Foto: Newsmaker

Comitetul Județean pentru Situații de Urgență a aprobat, vineri, o nouă listă de scenarii pentru scolile din județul Botoșani. Astfel, școlile din Bălușeni, Leorda, Mitoc, Roma, Blândești, Vlădeni, Hilișeu Horia, Broscăuți și Știubieni vor învăța în scenariul 2 (galben) iar restul în scenariul 1 (verde) cu prezență fizică la școală, implicit școlile din municipiile Botoșani și Dorohoi.

În scenariul 2 vor putea merge la școală toți copiii de grădiniță, plus toți elevii din învățământul primar și elevii din clasele terminale. Noile scenarii sunt valabile în perioada 10-14 mai, anunță Inspectoratul Școlar Județean.

Iată scenariile din școlile din județul Botoșani!

UAT Localitate Denumire Mediul Statut Scenariu
ORAŞ BUCECEA BUCECEA LICEUL TEHNOLOGIC BUCECEA URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
ORAŞ BUCECEA BUCECEA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ’’PRICHINDEII’’ BUCECEA URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ BUCECEA BUCECEA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL’’SCUFITA ROSIE’’ BUCECEA URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ BUCECEA BUCECEA GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ’’MICII ARTIZANI’’ BUCECEA URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ FLĂMÂNZI FLAMÂNZI SCOALA GIMNAZIALA “ION BOJOI” FLAMÂNZI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
ORAŞ FLĂMÂNZI FLAMÂNZI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 FLAMÂNZI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ FLĂMÂNZI FLAMÂNZI SCOALA GIMNAZIALA ’’MIHAIL STURDZA’’ FLAMÂNZI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ FLĂMÂNZI FLAMÂNZI ŞCOALA PRIMARĂ ”CONSTANTIN COMICESCU” FLAMÂNZI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ FLĂMÂNZI POIANA SCOALA GIMNAZIALA ’’CONSTANTIN COMICESCU’’ FLAMÂNZI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ FLĂMÂNZI NICOLAE BĂLCESCU LICEUL TEHNOLOGIC “NICOLAE BALCESCU” FLAMÂNZI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
ORAŞ FLĂMÂNZI CHIŢOVENI SCOALA PRIMARA ’’GHEORGHE PRICOP’’ CHITOVENI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ FLĂMÂNZI PRISĂCANI SCOALA GIMNAZIALA ’’PETRU ZAMFIRESCU’’ PRISACANI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ ŞTEFĂNEŞTI ŞTEFĂNEŞTI LICEUL”STEFAN D. LUCHIAN’’ STEFANESTI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
ORAŞ ŞTEFĂNEŞTI BĂDIUŢI SCOALA PRIMARA NR.4 BADIUTI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ ŞTEFĂNEŞTI BOBULEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 BOBULESTI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ ŞTEFĂNEŞTI BOBULEŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BOBULESTI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ ŞTEFĂNEŞTI ŞTEFĂNEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 STEFANESTI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ ŞTEFĂNEŞTI ŞTEFĂNEŞTI SCOALA PRIMARA NR. 3 STINCA URBAN Arondată Scenariul 1
ADĂŞENI ADĂŞENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ADĂŞENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
ADĂŞENI ADĂŞENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 ADĂŞENI RURAL Arondată Scenariul 1
ADĂŞENI ZOIŢANI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 ZOIŢANI RURAL Arondată Scenariul 1
ADĂŞENI ZOIŢANI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 ZOIŢANI RURAL Arondată Scenariul 1
AVRĂMENI AVRĂMENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 AVRĂMENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
AVRĂMENI AUREL VLAICU ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 ”AUREL VLAICU” AVRĂMENI RURAL Arondată Scenariul 1
AVRĂMENI AVRĂMENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 AVRĂMENI RURAL Arondată Scenariul 1
AVRĂMENI DIMITRIE CANTEMIR ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 DIMITRIE CANTEMIR RURAL Arondată Scenariul 1
AVRĂMENI PANAITOAIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 PANAITOAIA RURAL Arondată Scenariul 1
AVRĂMENI TIMUŞ ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 TIMUS RURAL Arondată Scenariul 1
AVRĂMENI TUDOR VLADIMIRESCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 TUDOR VLADIMIRESCU RURAL Arondată Scenariul 1
CĂLĂRAŞI CĂLĂRAŞI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CĂLĂRAŞI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CĂLĂRAŞI CĂLĂRAŞI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CĂLĂRAŞI RURAL Arondată Scenariul 1
CĂLĂRAŞI LIBERTATEA ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 LIBERTATEA RURAL Arondată Scenariul 1
CĂLĂRAŞI PLEŞANI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 PLEŞANI RURAL Arondată Scenariul 1
CÂNDEŞTI CÂNDEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CÂNDEŞTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CÂNDEŞTI TALPA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 TALPA RURAL Arondată Scenariul 1
CÂNDEŞTI VIŢCANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 VIŢCANI CÂNDEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
CORNI CORNI ŞCOALA GIMNAZIALĂ “OCTAV BĂNCILĂ” CORNI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CORNI BALTA ARSĂ ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 BALTA ARSĂ RURAL Arondată Scenariul 1
CORNI CORNI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 CORNI RURAL Arondată Scenariul 1
CORNI CORNI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CORNI RURAL Arondată Scenariul 1
CORNI MESTEACĂN ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 MESTEACĂN RURAL Arondată Scenariul 1
CORNI SARAFINEŞTI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR 3 SARAFINEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
CORNI SARAFINEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 SARAFINEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTINEŞTI CRISTINEŞTI SCOALA GIMNAZIALA “IOAN MURARIU’’ CRISTINESTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CRISTINEŞTI BARANCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 BARANCA RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTINEŞTI BARANCA SCOALA PRIMARA NR. 2 BARANCA CRISTINESTI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTINEŞTI CRISTINEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CRISTINESTI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTINEŞTI CRISTINEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 CRISTINESTI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTINEŞTI DĂMILENI SCOALA PRIMARA “IOAN SI NATALIA CORBU’’ DAMILENI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTINEŞTI DRAGALINA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 DRAGALINA RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTINEŞTI DRAGALINA SCOALA PRIMARA NR. 3 DRAGALINA CRISTINESTI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTINEŞTI FUNDU HERŢII GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 FUNDU HERTII RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTINEŞTI FUNDU HERŢII SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 FUNDU HERTII RURAL Arondată Scenariul 1
DERSCA DERSCA SCOALA GIMNAZIALA “NICOLAE IORGA’’ DERSCA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
DERSCA DERSCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 DERSCA RURAL Arondată Scenariul 1
DÂNGENI DÂNGENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DÂNGENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
DÂNGENI HULUB SCOALA PRIMARA NR. 1 HULUB RURAL Arondată Scenariul 1
DÂNGENI IACOBENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 IACOBENI RURAL Arondată Scenariul 1
DÂNGENI STRAHOTIN SCOALA PRIMARA NR. 2 STRAHOTIN RURAL Arondată Scenariul 1
DRĂGUŞENI DRĂGUŞENI SCOALA GIMNAZIALA “ARISTOTEL CRÎȘMARU’’ DRĂGUȘENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
DRĂGUŞENI DRĂGUŞENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 DRĂGUȘENI RURAL Arondată Scenariul 1
DRĂGUŞENI PODRIGA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 PODRIGA RURAL Arondată Scenariul 1
DRĂGUŞENI PODRIGA SCOALA PRIMARĂ NR. 2 PODRIGA RURAL Arondată Scenariul 1
MIHĂLĂŞENI MIHĂLĂŞENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MIHALASENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
MIHĂLĂŞENI NEGREŞTI SCOALA PRIMARA NR. 2 NEGRESTI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHĂLĂŞENI PĂUN SCOALA PRIMARA NR. 3 PAUN RURAL Arondată Scenariul 1
MIHĂLĂŞENI SARATA SCOALA PRIMARA NR. 1 SARATA MIHALASENI RURAL Arondată Scenariul 1
MILEANCA MILEANCA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MILEANCA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
MILEANCA CODRENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 CODRENI RURAL Arondată Scenariul 1
MILEANCA SCUTARI SCOALA PRIMARA NR. 3 SCUTARI RURAL Arondată Scenariul 1
MILEANCA SELIŞTEA SCOALA PRIMARA NR. 4 SELISTEA MILEANCA RURAL Arondată Scenariul 1
POMÂRLA POMÂRLA LICEUL TEORETIC “ANASTASIE BASOTA” POMÂRLA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
POMÂRLA POMÂRLA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 POMÂRLA RURAL Arondată Scenariul 1
POMÂRLA POMÂRLA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 POMÂRLA RURAL Arondată Scenariul 1
POMÂRLA POMÂRLA SCOALA PRIMARA NR. 1 POMÂRLA RURAL Arondată Scenariul 1
POMÂRLA RACOVĂŢ SCOALA PRIMARA NR. 2 RACOVAT RURAL Arondată Scenariul 1
PRĂJENI PRĂJENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 PRAJENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
PRĂJENI CÂMPENI SCOALA PRIMARA NR. 3 CIMPENI RURAL Arondată Scenariul 1
PRĂJENI LUPĂRIA SCOALA PRIMARA NR. 4 LUPARIA RURAL Arondată Scenariul 1
PRĂJENI MILETIN SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 MILETIN RURAL Arondată Scenariul 1
RĂUSENI RĂUSENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 RAUSENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
RĂUSENI DOINA SCOALA PRIMARA NR.2 DOINA RAUSENI RURAL Arondată Scenariul 1
RĂUSENI RĂUSENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 RAUSENI RURAL Arondată Scenariul 1
RĂUSENI REDIU SCOALA PRIMARA NR.3 REDIU RAUSENI RURAL Arondată Scenariul 1
ROMÂNEŞTI ROMÂNEŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROMANESTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
ROMÂNEŞTI DĂMIDENI SCOALA PRIMARA NR. 1 DAMIDENI RURAL Arondată Scenariul 1
ROMÂNEŞTI ROMÂNEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 ROMANESTI RURAL Arondată Scenariul 1
SANTA MARE SANTA MARE SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SANTA MARE RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
SANTA MARE BERZA SCOALA PRIMARA NR.3 BERZA RURAL Arondată Scenariul 1
SANTA MARE BOGDĂNEŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR.2 BOGDANESTI RURAL Arondată Scenariul 1
SANTA MARE ILIŞENI SCOALA PRIMARA NR. 6 ILISENI RURAL Arondată Scenariul 1
SANTA MARE RÂNGHILEŞTI SCOALA PRIMARA NR. 4 RINGHILESTI RURAL Arondată Scenariul 1
SANTA MARE SANTA MARE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 SANTA MARE RURAL Arondată Scenariul 1
TUDORA TUDORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ “TIBERIU CRUDU” TUDORA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
TUDORA TUDORA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 TUDORA RURAL Arondată Scenariul 1
VIIŞOARA VIIŞOARA ŞCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE BRANDZA” VIIŞOARA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
VIIŞOARA CUZA VODĂ GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 CUZA-VODA VIISOARA RURAL Arondată Scenariul 1
VIIŞOARA VIIŞOARA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 VIISOARA RURAL Arondată Scenariul 1
VIIŞOARA VIIŞOARA MICĂ GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 VIIŞOARA MICĂ RURAL Arondată Scenariul 1
VORNICENI VORNICENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VORNICENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
VORNICENI DEALU CRUCII SCOALA PRIMARA NR. 2 DEALU CRUCII RURAL Arondată Scenariul 1
VORNICENI VORNICENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 VORNICENI RURAL Arondată Scenariul 1
VORNICENI VORNICENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 VORNICENI RURAL Arondată Scenariul 1
VORNICENI VORNICENI SCOALA GIMNAZIALA “PROF. OCTAVIAN IONESCU” VORNICENI RURAL Arondată Scenariul 1
ALBEŞTI ALBEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 ALBEŞTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
ALBEŞTI ALBEŞTI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 ALBEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
ALBEŞTI ALBEŞTI ŞCOALA PRIMARĂ NR 1 ALBEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
ALBEŞTI BUIMĂCENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 BUIMĂCENI RURAL Arondată Scenariul 1
ALBEŞTI COŞTIUGENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 COŞTIUGENI RURAL Arondată Scenariul 1
ALBEŞTI JIJIA ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 JIJIA RURAL Arondată Scenariul 1
ALBEŞTI MĂŞCĂTENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 5 MĂŞCĂTENI RURAL Arondată Scenariul 1
ALBEŞTI TUDOR VLADIMIRESCU ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 TUDOR VLADIMIRESCU RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CONCEŞTI CONCEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CONCEŞTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CONCEŞTI CONCEŞTI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CONCEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
CONCEŞTI MOVILENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 MOVILENI RURAL Arondată Scenariul 1
CORDĂRENI CORDĂRENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CORDĂRENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CORDĂRENI CORDĂRENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CORDĂRENI RURAL Arondată Scenariul 1
COŞULA COŞULA ŞCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE CĂLINESCU’’ COŞULA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
COŞULA BUDA ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 BUDA COŞULA RURAL Arondată Scenariul 1
COŞULA COŞULA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ,,PRICHINDEL” COSULA RURAL Arondată Scenariul 1
COŞULA PĂDURENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 PĂDURENI RURAL Arondată Scenariul 1
COŞULA ŞUPITCA ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 ŞUPITCA RURAL Arondată Scenariul 1
COŢUŞCA COŢUŞCA LICEUL TEHNOLOGIC COŢUŞCA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
COŢUŞCA COTU MICULINŢI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 4 COTU MICULINŢI RURAL Arondată Scenariul 1
COŢUŞCA COŢUŞCA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 COŢUŞCA RURAL Arondată Scenariul 1
COŢUŞCA CRASNALEUCA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 CRASNALEUCA RURAL Arondată Scenariul 1
COŢUŞCA CRASNALEUCA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CRASNALEUCA RURAL Arondată Scenariul 1
COŢUŞCA GHIRENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 GHIRENI RURAL Arondată Scenariul 1
COŢUŞCA MIHAIL KOGĂLNICEANU ŞCOALA PRIMARĂ NR. 6 M. KOGALNICEANU COTUSCA RURAL Arondată Scenariul 1
COŢUŞCA NICHITENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 NICHITENI RURAL Arondată Scenariul 1
COŢUŞCA NICHITENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 NICHITENI RURAL Arondată Scenariul 1
COŢUŞCA PUŢURENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 5 PUŢURENI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTEŞTI CRISTEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 CRISTEŞTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CRISTEŞTI CRISTEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CRISTESTI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTEŞTI CRISTEŞTI SCOALA PRIMARA NR. 1 CRISTESTI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTEŞTI ONEAGA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ONEAGA RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTEŞTI ONEAGA SCOALA PRIMARA NR. 2 ONEAGA RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTEŞTI SCHIT-ORĂŞENI SCOALA PRIMARA NR. 3 SCHIT-ORASENI RURAL Arondată Scenariul 1
CRISTEŞTI UNGUROAIA SCOALA PRIMARA NR. 4 UNGUROAIA RURAL Arondată Scenariul 1
DIMĂCHENI DIMĂCHENI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DIMĂCHENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
DIMĂCHENI DIMĂCHENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 DIMĂCHENI RURAL Arondată Scenariul 1
FRUMUŞICA VLĂDENI-DEAL SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLĂDENI-DEAL RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
FRUMUŞICA BOSCOTENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 6 BOSCOTENI RURAL Arondată Scenariul 1
FRUMUŞICA FRUMUŞICA SCOALA PRIMARA NR. 2 FRUMUȘICA RURAL Arondată Scenariul 1
FRUMUŞICA RĂDENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 RĂDENI RURAL Arondată Scenariul 1
FRUMUŞICA RĂDENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 RĂDENI RURAL Arondată Scenariul 1
FRUMUŞICA STOREŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 STORESTI RURAL Arondată Scenariul 1
FRUMUŞICA STOREŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 STORESTI FRUMUSICA RURAL Arondată Scenariul 1
FRUMUŞICA ŞENDRENI SCOALA PRIMARA NR. 5 SENDRENI RURAL Arondată Scenariul 1
FRUMUŞICA VLĂDENI-DEAL GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 VLADENI-DEAL RURAL Arondată Scenariul 1
HĂNEŞTI HĂNEŞTI SCOALA GIMNAZIALA “TEOFIL VALCU” HANESTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
HĂNEŞTI BOROLEA SCOALA GIMNAZIALA “PLATON CIUCA” BOROLEA RURAL Arondată Scenariul 1
HĂNEŞTI HĂNEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 HANESTI RURAL Arondată Scenariul 1
HĂNEŞTI SARATA-BASARAB SCOALA PRIMARA NR. 1 SARATA-BASARAB RURAL Arondată Scenariul 1
HUDEŞTI HUDEŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HUDESTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
HUDEŞTI ALBA GRADINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 ALBA HUDEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
HUDEŞTI ALBA SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 ALBA RURAL Arondată Scenariul 1
HUDEŞTI BARANCA GRADINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 BARANCA HUDEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
HUDEŞTI BARANCA SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 BARANCA HUDESTI RURAL Arondată Scenariul 1
HUDEŞTI MLENĂUŢI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 MLENAUTI RURAL Arondată Scenariul 1
HUDEŞTI MLENĂUŢI SCOALA PRIMARA NR. 1 MLENAUTI RURAL Arondată Scenariul 1
HUDEŞTI VATRA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 VATRA RURAL Arondată Scenariul 1
HUDEŞTI VATRA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 VATRA HUDESTI RURAL Arondată Scenariul 1
MANOLEASA MANOLEASA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MANOLEASA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
MANOLEASA FLONDORA SCOALA PRIMARA NR. 3 FLONDORA RURAL Arondată Scenariul 1
MANOLEASA LIVENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL LIVENI NR 2 MANOLEASA RURAL Arondată Scenariul 1
MANOLEASA LIVENI SCOALA GIMNAZIALA NR.2 LIVENI MANOLEASA RURAL Arondată Scenariul 1
MANOLEASA LOTURI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 6 LOTURI MANOLEASA RURAL Arondată Scenariul 1
MANOLEASA MANOLEASA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 MANOLEASA RURAL Arondată Scenariul 1
MANOLEASA SADOVENI SCOALA PRIMARA NR. 4 SADOVENI RURAL Arondată Scenariul 1
MANOLEASA ZAHORENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 5 ZAHORENI RURAL Arondată Scenariul 1
MANOLEASA ZAHORENI SCOALA PRIMARA NR. 5 ZAHORENI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHAI EMINESCU IPOTEŞTI SCOALA GIMNAZIALA “MIHAI EMINESCU” IPOTESTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
MIHAI EMINESCU CĂTĂMĂREŞTI SCOALA PRIMARA NR. 3 CATAMARESTI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHAI EMINESCU CĂTĂMĂREŞTI-DEAL SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 CATAMARESTI-DEAL RURAL Arondată Scenariul 1
MIHAI EMINESCU CERVICEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 3 CERVICESTI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHAI EMINESCU CERVICEŞTI SCOALA GIMNAZIALA “PETRU RARES” CERVICESTI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHAI EMINESCU CUCORĂNI SCOALA PRIMARA NR. 4 CUCORANI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHAI EMINESCU IPOTEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 IPOTESTI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHAI EMINESCU STÂNCEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 STINCESTI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHAI EMINESCU STÂNCEŞTI SCOALA PRIMARA NR. 2 STANCESTI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHĂILENI MIHĂILENI SCOALA GIMNAZIALA “MARIA ENESCU COSMOVICI’’ MIHAILENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
MIHĂILENI MIHĂILENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 MIHAILENI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHĂILENI MIHĂILENI SCOALA PRIMARA NR. 1 MIHAILENI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHĂILENI MIHĂILENI ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 MIHĂILENI RURAL Arondată Scenariul 1
MIHĂILENI PÂRÂU NEGRU SCOALA PRIMARA NR. 3 PIRIU NEGRU RURAL Arondată Scenariul 1
PĂLTINIŞ PĂLTINIŞ SCOALA GIMNAZIALA “EPISCOP DOCTOR PARTENIE CIOPRON’’ PALTINIS RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
PĂLTINIŞ HORODIŞTEA SCOALA PRIMARA ’’SFANTUL IOAN IACOB HOZEVITUL’’ HORODISTEA RURAL Arondată Scenariul 1
PĂLTINIŞ PĂLTINIŞ SCOALA PRIMARA NR. 2 PALTINIS RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU SMÂRDAN SCOALA PROFESIONALA “SFANTUL AP. ANDREI” SMIRDAN RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
SUHARĂU LIŞNA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 6 LISNA RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU LIŞNA ŞCOALA PRIMARA ’’CONSTANTIN TINCU’’ LIŞNA RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU OROFTIANA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 OROFTIANA RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU OROFTIANA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 OROFTIANA RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU OROFTIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 OROFTIANA RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU OROFTIANA ŞCOALA PRIMARĂ NR. 5 OROFTIANA RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU SMÂRDAN GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 SMÎRDAN RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU SUHARĂU GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 SUHARAU RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU SUHARĂU GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 SUHARAU RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU SUHARĂU SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SUHARAU RURAL Arondată Scenariul 1
SUHARĂU SUHARĂU SCOALA PRIMARĂ NR. 2 SUHARAU RURAL Arondată Scenariul 1
SULIŢA SULIŢA SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SULITA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
SULIŢA DRACŞANI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR 2 DRACŞANI RURAL Arondată Scenariul 1
SULIŢA DRACŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 DRACSANI RURAL Arondată Scenariul 1
SULIŢA SULIŢA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR 1 SULIŢA RURAL Arondată Scenariul 1
TRUŞEŞTI TRUŞEŞTI LICEUL “DEMOSTENE BOTEZ” TRUŞEŞTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
TRUŞEŞTI BUHĂCENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 BUHACENI RURAL Arondată Scenariul 1
TRUŞEŞTI DRISLEA SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 DRISLEA RURAL Arondată Scenariul 1
TRUŞEŞTI IONĂŞENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 IONĂŞENI TRUŞEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
TRUŞEŞTI TRUŞEŞTI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 TRUŞEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
TRUŞEŞTI TRUŞEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 TRUŞEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI PLOPENII MARI LICEUL TEHNOLOGIC PLOPENII MARI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
UNGURENI BORZEŞTI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR 3 BORZEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI BORZEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 BORZEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI CĂLUGĂRENI SCOALA PRIMARA NR. 8 CALUGARENI VECHI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI CĂLUGĂRENII NOI SCOALA PRIMARA NR. 9 CALUGARENII NOI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI MÂNDREŞTI SCOALA PRIMARA NR. 7 MINDRESTI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI MIHAI VITEAZU SCOALA PRIMARA NR. 5 MIHAI VITEAZU RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI PLOPENII MARI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 PLOPENII MARI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI PLOPENII MICI SCOALA PRIMARA NR.6 PLOPENII MICI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI UNGURENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 UNGURENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
UNGURENI UNGURENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 UNGURENI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI UNGURENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 EPURENI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI UNGURENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 UNGURENI RURAL Arondată Scenariul 1
UNGURENI VICOLENI SCOALA PRIMARA NR. 4 VICOLENI RURAL Arondată Scenariul 1
UNŢENI UNŢENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 UNTENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
UNŢENI BURLEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 BURLESTI RURAL Arondată Scenariul 1
UNŢENI MÂNĂSTIRENI SCOALA PRIMARA NR. 2 MANASTIRENI RURAL Arondată Scenariul 1
VÂRFU CÂMPULUI VÂRFU CÂMPULUI SCOALA GIMNAZIALA ,,ACADEMICIAN ALEXANDRU ZUB” VÂRFU CÂMPULUI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
VÂRFU CÂMPULUI IONĂŞENI ŞCOALA PRIMARA NR 3 IONĂŞENI VÂRFU CÂMPULUI RURAL Arondată Scenariul 1
VÂRFU CÂMPULUI LUNCA SCOALA PRIMARA NR. 2 LUNCA VÂRFU-CÂMPULUI RURAL Arondată Scenariul 1
VÂRFU CÂMPULUI VÂRFU CÂMPULUI SCOALA GIMNAZIALA “GH. HAZGAN” VÂRFU-CÂMPULUI RURAL Arondată Scenariul 1
VLĂSINEŞTI VLĂSINEŞTI SCOALA PROFESIONALA”GHEORGHE BURAC” VLASINESTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
VLĂSINEŞTI MIRON COSTIN SCOALA PRIMARA NR. 3 MIRON COSTIN RURAL Arondată Scenariul 1
VLĂSINEŞTI SÂRBI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 SIRBI RURAL Arondată Scenariul 1
VLĂSINEŞTI SÂRBI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SIRBI RURAL Arondată Scenariul 1
BRĂEŞTI BRĂEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ “GHEORGHE COMAN’’ BRĂEŞTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
BRĂEŞTI BRĂEŞTI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ’’PRICHINDEII’’ BRĂEŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
BRĂEŞTI POIANA GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL ’’SF. MARIA’’ POIANA RURAL Arondată Scenariul 1
GEORGE ENESCU DUMENI SCOALA GIMNAZIALA NR 1 DUMENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
GEORGE ENESCU ARBOREA SCOALA PRIMARA NR. 5 ARBOREA RURAL Arondată Scenariul 1
GEORGE ENESCU DUMENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 DUMENI RURAL Arondată Scenariul 1
GEORGE ENESCU DUMENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 DUMENI RURAL Arondată Scenariul 1
GEORGE ENESCU DUMENI SCOALA GIMNAZIALA NR 2 DUMENI RURAL Arondată Scenariul 1
GEORGE ENESCU POPENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 4 POPENI RURAL Arondată Scenariul 1
GEORGE ENESCU POPENI SCOALA PRIMARA NR.4 POPENI GEORGE ENESCU RURAL Arondată Scenariul 1
GEORGE ENESCU STÂNCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 3 STINCA RURAL Arondată Scenariul 1
GEORGE ENESCU STÂNCA SCOALA PRIMARA NR.3 STINCA GEORGE ENESCU RURAL Arondată Scenariul 1
GORBĂNEŞTI GORBĂNEŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GORBANESTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
GORBĂNEŞTI BĂTRÂNEŞTI SCOALA PRIMARA NR. 1 BATRINESTI RURAL Arondată Scenariul 1
GORBĂNEŞTI GEORGE COŞBUC SCOALA PRIMARA NR. 3 GEORGE COSBUC RURAL Arondată Scenariul 1
GORBĂNEŞTI GORBĂNEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 GORBANESTI RURAL Arondată Scenariul 1
GORBĂNEŞTI SILIŞCANI SCOALA PRIMARA NR. 2 SILISCANI GORBANESTI RURAL Arondată Scenariul 1
GORBĂNEŞTI SOCRUJENI SCOALA PRIMARA NR. 4 SOCRUJENI RURAL Arondată Scenariul 1
GORBĂNEŞTI VÂNĂTORI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 VANATORI RURAL Arondată Scenariul 1
GORBĂNEŞTI VÂNĂTORI SCOALA GIMNAZIALA NR.2 VINATORI RURAL Arondată Scenariul 1
HAVÂRNA HAVÂRNA SCOALA GIMNAZIALA “IOAN CERNAT’’ HAVIRNA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
HAVÂRNA BALINŢI SCOALA PRIMARA ’’DUMITRU POMPAS’’ BALINTI RURAL Arondată Scenariul 1
HAVÂRNA HAVÂRNA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 HAVIRNA RURAL Arondată Scenariul 1
HAVÂRNA HAVÂRNA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 HAVIRNA RURAL Arondată Scenariul 1
HAVÂRNA TĂTĂRĂŞENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 4 TATARASENI RURAL Arondată Scenariul 1
HAVÂRNA TĂTĂRĂŞENI SCOALA GIMNAZIALA ’’IANCU MUNTEANU’’ TATARASENI RURAL Arondată Scenariul 1
HLIPICENI HLIPICENI SCOALA GIMNAZIALA “DAN IORDACHESCU’’ HLIPICENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
HLIPICENI HLIPICENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 HLIPICENI RURAL Arondată Scenariul 1
HLIPICENI HLIPICENI SCOALA PRIMARA NR. 2 HLIPICENI RURAL Arondată Scenariul 1
HLIPICENI VICTORIA SCOALA GIMNAZIALA NR.2 VICTORIA HLIPICENI RURAL Arondată Scenariul 1
IBĂNEŞTI DUMBRĂVIŢA SCOALA GIMNAZIALA “MIHAIL SADOVEANU” DUMBRAVITA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
IBĂNEŞTI DUMBRĂVIŢA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 DUMBRAVITA RURAL Arondată Scenariul 1
IBĂNEŞTI IBĂNEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 IBANESTI RURAL Arondată Scenariul 1
IBĂNEŞTI IBĂNEŞTI SCOALA GIMNAZIALA ’’STEFAN CEL MARE’’ IBANESTI RURAL Arondată Scenariul 1
LOZNA LOZNA SCOALA GIMNAZIALA “GH. POPOVICI’’ LOZNA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
LOZNA LOZNA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 LOZNA RURAL Arondată Scenariul 1
LOZNA STRĂTENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 STRATENI RURAL Arondată Scenariul 1
LUNCA LUNCA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUNCA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
LUNCA LUNCA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ’’PRICHINDELUL’’ LUNCA RURAL Arondată Scenariul 1
LUNCA LUNCA SCOALA PRIMARA ’’ANDREI POPOVICI BAZNOSANU’’ LUNCA RURAL Arondată Scenariul 1
LUNCA STROIEŞTI SCOALA PRIMARA ’’PAISIE OLARU’’ STROIESTI RURAL Arondată Scenariul 1
LUNCA ZLĂTUNOAIA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL “VOINICEII” ZLATUNOAIA RURAL Arondată Scenariul 1
LUNCA ZLĂTUNOAIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ZLATUNOAIA RURAL Arondată Scenariul 1
RĂDĂUŢI-PRUT RĂDĂUŢI-PRUT SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RADAUTI-PRUT RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
RĂDĂUŢI-PRUT MIORCANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 MIORCANI RURAL Arondată Scenariul 1
RĂDĂUŢI-PRUT MIORCANI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 MIORCANI RURAL Arondată Scenariul 1
RĂDĂUŢI-PRUT RĂDĂUŢI-PRUT GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 RADAUTI PRUT RURAL Arondată Scenariul 1
RĂDĂUŢI-PRUT REDIU GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 3 REDIU RURAL Arondată Scenariul 1
RĂDĂUŢI-PRUT REDIU SCOALA PRIMARA NR. 3 REDIU RADAUTI-PRUT RURAL Arondată Scenariul 1
ŞENDRICENI ŞENDRICENI LICEUL TEHNOLOGIC “AL. VLAHUTA” SENDRICENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
ŞENDRICENI HORLĂCENI SCOALA PRIMARA ’’STEFAN AIRINEI’’ HORLACENI RURAL Arondată Scenariul 1
ŞENDRICENI PĂDURENI SCOALA PRIMARA “VICTOR ISACEANU” PADURENI RURAL Arondată Scenariul 1
ŞENDRICENI ŞENDRICENI SCOALA GIMNAZIALA ’’ALECU IVAN GHILEA’’ SENDRICENI RURAL Arondată Scenariul 1
VORONA VORONA LICEUL TEHNOLOGIC “STEFAN CEL MARE SI SFANT” VORONA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
VORONA ICUŞENI SCOALA GIMNAZIALA ’’ALEXANDRU CEL BUN’’ ICUSENI RURAL Arondată Scenariul 1
VORONA JOLDEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3 JOLDESTI RURAL Arondată Scenariul 1
VORONA JOLDEŞTI SCOALA GIMNAZIALA ’’RALUCA IURASCU’’ JOLDESTI RURAL Arondată Scenariul 1
VORONA POIANA SCOALA PRIMARA ’’NICOLAE IORGA’’ POIANA VORONA RURAL Arondată Scenariul 1
VORONA VORONA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 VORONA RURAL Arondată Scenariul 1
VORONA VORONA SCOALA GIMNAZIALA “AL. I. CUZA” VORONA RURAL Arondată Scenariul 1
VORONA VORONA MARE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 VORONA TEODORU RURAL Arondată Scenariul 1
VORONA VORONA MARE SCOALA GIMNAZIALA ’’LUCA ARBORE’’ VORONA MARE RURAL Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI CLUBUL COPIILOR DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI COLEGIUL NATIONAL “GRIGORE GHICA” DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI F.E.G. EDUCATION SCOALA POSTLICEALA – FILIALA DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT “STEFAN CEL MARE SI SFANT” DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI LICEUL “REGINA MARIA” DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI SCOALA GIMNAZIALA “ALEXANDRU IOAN CUZA” DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI SCOALA GIMNAZIALA “MIHAIL KOGALNICEANU” DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI SCOALA GIMNAZIALA “SPIRU HARET” DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI SCOALA GIMNAZIALA “STEFAN CEL MARE” DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT “ALBA CA ZAPADA” DOROHOI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 10 DOROHOI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI SCOALA GIMNAZIALA “DIMITRIE ROMANESCU’’ DOROHOI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 DOROHOI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 DOROHOI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI SCOALA PROFESIONALA SPECIALA “ION PILLAT’’ DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX “SF.IOAN IACOB” DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 DOROHOI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6 DOROHOI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI LICEUL TEHNOLOGIC “AL. VLAHUTA” SENDRICENI (corp săli clase Dorohoi) URBAN Scenariul 1
MUNICIPIUL DOROHOI DOROHOI ŞCOALA GIMNAZIALĂ CORNERSTONE – FILIALA ASOCIAŢIEI HOPE FOR THE CHILDREN INTERNATIONAL DOROHOI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
ORAŞ DARABANI DARABANI LICEUL “DIMITRIE CANTEMIR” DARABANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
ORAŞ DARABANI DARABANI SCOALA GIMNAZIALA “LEON DANAILA” DARABANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
ORAŞ DARABANI BAJURA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BAJURA DARABANI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ DARABANI DARABANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 DARABANI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ DARABANI DARABANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 DARABANI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ DARABANI DARABANI SCOALA PRIMARA’’GHEORGHE MOROSANU’’ DARABANI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ DARABANI LISMĂNIŢA SCOALA PRIMARA NR. 2 LISMANITA DARABANI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ SĂVENI SĂVENI LICEUL TEORETIC “DR. MIHAI CIUCA” SAVENI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
ORAŞ SĂVENI SĂVENI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAVENI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
ORAŞ SĂVENI BODEASA SCOALA PRIMARA NR. 1 BODEASA URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ SĂVENI CHIŞCĂRENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.6 CHISCARENI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ SĂVENI SĂVENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 SAVENI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ SĂVENI SĂVENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 SAVENI URBAN Arondată Scenariul 1
ORAŞ SĂVENI SĂVENI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 4 SAVENI URBAN Arondată Scenariul 1
COPĂLĂU COPĂLĂU ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COPĂLĂU RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
COPĂLĂU CERBU ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 CERBU RURAL Arondată Scenariul 1
COPĂLĂU COPĂLĂU GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR 1 COPĂLĂU RURAL Arondată Scenariul 1
COPĂLĂU COTU ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 COTU COPĂLĂU RURAL Arondată Scenariul 1
CORLĂTENI CORLĂTENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CORLĂTENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CORLĂTENI CORLĂTENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 CORLĂTENI RURAL Arondată Scenariul 1
CORLĂTENI PODENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 4 PODENI RURAL Arondată Scenariul 1
CORLĂTENI VLĂDENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 VLĂDENI RURAL Arondată Scenariul 1
CURTEŞTI ORĂŞENI-DEAL SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ORĂŞENI-DEAL RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
CURTEŞTI BĂICENI SCOALA GIMNAZIALA “NECULAI LEON” BAICENI RURAL Arondată Scenariul 1
CURTEŞTI CURTEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CURTESTI RURAL Arondată Scenariul 1
CURTEŞTI ORĂŞENI-VALE SCOALA PRIMARA NR. 2 ORASENI-VALE RURAL Arondată Scenariul 1
DOBÂRCENI DOBÂRCENI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DOBIRCENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
DOBÂRCENI BRĂTENI SCOALA PRIMARA NR. 3 BRATENI DOBIRCENI RURAL Arondată Scenariul 1
DOBÂRCENI CIŞMĂNEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 CISMANESTI RURAL Arondată Scenariul 1
DOBÂRCENI DOBÂRCENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 DOBIRCENI RURAL Arondată Scenariul 1
DOBÂRCENI MURGUŢA SCOALA PRIMARA NR. 4 MURGUTA RURAL Arondată Scenariul 1
DURNEŞTI DURNEŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DURNESTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
DURNEŞTI BĂBICENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 BABICENI RURAL Arondată Scenariul 1
DURNEŞTI BĂBICENI SCOALA PRIMARA NR. 3 BABICENI RURAL Arondată Scenariul 1
DURNEŞTI BÂRSĂNEŞTI SCOALA PRIMARA NR. 5 BIRSANESTI RURAL Arondată Scenariul 1
DURNEŞTI BROŞTENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 6 BROSTENI RURAL Arondată Scenariul 1
DURNEŞTI BROŞTENI SCOALA PRIMARA NR. 4 BROSTENI RURAL Arondată Scenariul 1
DURNEŞTI CUCUTENI SCOALA PRIMARA NR. 1 CUCUTENI RURAL Arondată Scenariul 1
DURNEŞTI DURNEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 DURNESTI RURAL Arondată Scenariul 1
DURNEŞTI GURANDA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 GURANDA RURAL Arondată Scenariul 1
DURNEŞTI GURANDA SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 GURANDA RURAL Arondată Scenariul 1
NICŞENI DOROBANŢI SCOALA GIMNAZIALA “MIHAI CONSTANTINEANU” DOROBANTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
NICŞENI DACIA SCOALA PRIMARA NR. 2 DACIA RURAL Arondată Scenariul 1
NICŞENI DOROBANŢI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 DOROBANTI RURAL Arondată Scenariul 1
NICŞENI NICŞENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 NICSENI RURAL Arondată Scenariul 1
NICŞENI NICŞENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 NICSENI RURAL Arondată Scenariul 1
RĂCHIŢI RĂCHIŢI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 RACHITI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
RĂCHIŢI CIŞMEA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 CIŞMEA RURAL Arondată Scenariul 1
RĂCHIŢI COSTEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL “PETRE SUSTER” COSTESTI RURAL Arondată Scenariul 1
RĂCHIŢI COSTEŞTI SCOALA GIMNAZIALA “PETRE SUSTER” COSTESTI RURAL Arondată Scenariul 1
RĂCHIŢI COSTEŞTI SCOALA PRIMARA NR. 3 COSTESTI RURAL Arondată Scenariul 1
RĂCHIŢI ROŞIORI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 ROSIORI RURAL Arondată Scenariul 1
RIPICENI RIPICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 RIPICENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
RIPICENI RIPICENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 1 RIPICENI RURAL Arondată Scenariul 1
STĂUCENI STĂUCENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 STAUCENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
STĂUCENI SILIŞTEA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 SILIŞTEA STĂUCENI RURAL Arondată Scenariul 1
STĂUCENI STĂUCENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.1 STAUCENI RURAL Arondată Scenariul 1
STĂUCENI TOCILENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.2 TOCILENI RURAL Arondată Scenariul 1
STĂUCENI TOCILENI SCOALA GIMNAZIALA ’’PATRIARH TEOCTIST’’ TOCILENI RURAL Arondată Scenariul 1
STĂUCENI VICTORIA SCOALA PRIMARA NR. 3 VICTORIA RURAL Arondată Scenariul 1
VĂCULEŞTI VĂCULEŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VACULESTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
VĂCULEŞTI SAUCENIŢA SCOALA PRIMARA NR. 2 SAUCENITA RURAL Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI CLUBUL SPORTIV SCOLAR BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI COLEGIUL ECONOMIC “OCTAV ONICESCU” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI COLEGIUL NATIONAL “A. T. LAURIAN” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI COLEGIUL NATIONAL “MIHAI EMINESCU” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI COLEGIUL TEHNIC “GHEORGHE ASACHI” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI F.E.G. EDUCATION SCOALA POSTLICEALA-FILIALA BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT “SOTRON” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT GIROTONDO BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 22 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 20 BOTOŞANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA ”SANDY BELLE” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL “ALEXANDRU CEL BUN’’ BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL “DIMITRIE NEGREANU” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL DE ARTA “STEFAN LUCHIAN” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL PEDAGOGIC “NICOLAE IORGA” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL TEHNOLOGIC “ELIE RADU” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL TEHNOLOGIC “PETRU RAREŞ’’ BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL TEORETIC “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI LICEUL TEORETIC CENTRUL DE STUDII ,,STEFAN CEL MARE SI SFANT” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI PALATUL COPIILOR BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA “ELENA RARES” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA “GRIGORE ANTIPA” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA “SFANTA MARIA’’ BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL “LICURICI” BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT “LIZUCA” BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT “MICII CERCETASI’’ BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA “SFANTUL NICOLAE” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 16 BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA “STEFAN CEL MARE” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR 10 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 18 BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR 11 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 14 BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL “FLOARE DE COLT” BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR 12 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 15 BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR 17 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 8 BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR. 13 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 BOTOSANI URBAN Arondată Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA POSTLICEALA “PROF. DR. DOC. ENESCU LONGINUS” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA PROFESIONALA DE COOPERATIE BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SCOALA PROFESIONALA SPECIALA “SFANTUL STELIAN” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
MUNICIPIUL BOTOŞANI BOTOŞANI SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX “SF.GHEORGHE” BOTOSANI URBAN Cu personalitate juridică Scenariul 1
TODIRENI TODIRENI LICEUL TEHNOLOGIC TODIRENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 1
TODIRENI CERNEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALA NR. 2 CERNEŞTI TODIRENI RURAL Arondată Scenariul 1
TODIRENI IUREŞTI ŞCOALA PRIMARA NR. 3 IUREŞTI RURAL Arondată Scenariul 1
TODIRENI TODIRENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR.1 TODIRENI RURAL Arondată Scenariul 1
TODIRENI TODIRENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 TODIRENI RURAL Arondată Scenariul 1
BĂLUŞENI BĂLUŞENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 1 BĂLUŞENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 2
BĂLUŞENI BĂLUŞENI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR 1 BĂLUŞENI RURAL Arondată Scenariul 2
BĂLUŞENI BUZENI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 BUZENI RURAL Arondată Scenariul 2
BĂLUŞENI DRAXINI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR 2 DRAXINI RURAL Arondată Scenariul 2
BĂLUŞENI DRAXINI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 DRAXINI RURAL Arondată Scenariul 2
BĂLUŞENI ZĂICEŞTI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 ZĂICEŞTI RURAL Arondată Scenariul 2
LEORDA LEORDA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LEORDA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 2
LEORDA DOLINA SCOALA PRIMARA NR. 3 DOLINA RURAL Arondată Scenariul 2
LEORDA LEORDA SCOALA PRIMARA NR. 2 LEORDA RURAL Arondată Scenariul 2
MITOC MITOC SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MITOC RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 2
MITOC HORIA SCOALA PRIMARA NR. 1 HORIA RURAL Arondată Scenariul 2
MITOC MITOC GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 MITOC RURAL Arondată Scenariul 2
ROMA ROMA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ROMA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 2
ROMA COTÂRGACI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR.3 COTIRGACI RURAL Arondată Scenariul 2
ROMA ROMA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 ROMA RURAL Arondată Scenariul 2
ROMA ROMA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 ROMA RURAL Arondată Scenariul 2
ROMA ROMA SCOALA PRIMARA NR. 2 ROMA RURAL Arondată Scenariul 2
BLÂNDEŞTI BLÂNDEŞTI ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 BLÂNDEŞTI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 2
BLÂNDEŞTI CERCHEJENI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 2 CERCHEJENI RURAL Arondată Scenariul 2
BLÂNDEŞTI ŞOLDĂNEŞTI ŞCOALA PRIMARĂ NR. 3 ŞOLDĂNEŞTI RURAL Arondată Scenariul 2
VLĂDENI VLĂDENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VLADENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 2
VLĂDENI BREHUIEŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ’’CASUTA CU POVESTI’’ BREHUIESTI RURAL Arondată Scenariul 2
VLĂDENI BREHUIEŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 BREHUIESTI RURAL Arondată Scenariul 2
VLĂDENI HUŢANI SCOALA PRIMARA NR. 1 HUTANI RURAL Arondată Scenariul 2
VLĂDENI MÂNDREŞTI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ’’PRICHINDEL’’ MINDRESTI RURAL Arondată Scenariul 2
VLĂDENI MÂNDREŞTI SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 MINDRESTI RURAL Arondată Scenariul 2
VLĂDENI VLĂDENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ’’VOINICEII’’ VLADENI RURAL Arondată Scenariul 2
BROSCĂUŢI BROSCĂUŢI ŞCOALA GIMNAZIALĂ “DIMITRIE POMPEIU” BROSCĂUŢI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 2
BROSCĂUŢI BROSCĂUŢI GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 BROSCĂUŢI RURAL Arondată Scenariul 2
HILIŞEU-HORIA HILIŞEU-HORIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 HILISEU-HORIA RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 2
HILIŞEU-HORIA CORJĂUŢI SCOALA PRIMARA NR. 5 CORJAUTI RURAL Arondată Scenariul 2
HILIŞEU-HORIA HILIŞEU-CLOŞCA SCOALA PRIMARA NR. 4 HILISEU-CLOSCA RURAL Arondată Scenariul 2
HILIŞEU-HORIA HILIŞEU-CRIŞAN GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 HILISEU-CRISAN RURAL Arondată Scenariul 2
HILIŞEU-HORIA HILIŞEU-CRIŞAN SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 HILISEU-CRISAN RURAL Arondată Scenariul 2
HILIŞEU-HORIA HILIŞEU-HORIA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 HILISEU-HORIA RURAL Arondată Scenariul 2
HILIŞEU-HORIA IEZER SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 IEZER RURAL Arondată Scenariul 2
ŞTIUBIENI ŞTIUBIENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 STIUBIENI RURAL Cu personalitate juridică Scenariul 2
ŞTIUBIENI NEGRENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 2 NEGRENI RURAL Arondată Scenariul 2
ŞTIUBIENI NEGRENI SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 NEGRENI RURAL Arondată Scenariul 2
ŞTIUBIENI ŞTIUBIENI GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR 1 STIUBIENI RURAL Arondată Scenariul 2

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com