Anunț de angajare! Benzinăriile Cristal caută operator contabilitate primară

Lantul de Benzinarii CRISTAL din Botoșani angajează OPERATOR Contabilitate Primara pentru punctul de lucru din Botosani. Cerinte:

  • Seriozitate si dorinta de munca
  • Studii medii economice (cele superioare economice reprezinta un avantaj, dar nu sunt obligatorii)
  • Cunostinte de contabilitate primara si experienta in utilizarea unui program de gestiune-contabilitate reprezinta un avantaj
  • Cunoasterea pachetului Microsoft Office, in special Excel
  • Bune abilitati de organizare si planificare
  • Capacitate de concentrare cu maxima atentie la detalii
  • Abilitati de adaptare si invatare rapida

Responsabilitatile postului

Emite facturi fiscale, chitante, avize de expeditie marfa, opereaza incasari

Introduce in programul de gestiune intrarile de marfa, incasari, plati, etc

Alte responsabilitati de contabilitate primara.

CV-urile se pot trimite pe e-mail la adresa [email protected]

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *