Concordia Chiajna- FC Botoşani 3-0

fc botosani concordia chiajna6FC Botoşani a pierdut fără drept de apel, miercuri după amiază, în faţa Concordiei Chiajna cu scorul de 0-3.

like facebookGazdele au marcat încă din primul minut, iar apoi au profitat de accidentarea lui Miron şi eliminarea înlocuitorului său, Raul Costin şi au marcat de două ori.

final de meci

min.91 GOL Chiajna, Purece marchează cu un şut la colţul lung

min. 82 GOL Concordia. Răducanu majorează scorul după un contraatac al gazdelor

min. 72 ocazie mare pentru gazde. Răducan nu reuşeşte să trimită pe poartă, din cinci metri, după ce primeşte o centrare de la Bucurică

min.60 Raul Costin este eliminat la puţin peste 10 minute după ce a intrat pe teren. A faultat în calitate de ultim apărător

min.48 schimbare la FC Botoşani. Iese Miron şi intră Raul Costin

min 47 Miron se accidentează grav la spate şi este transportat cu ambulanţa la spital

min.45 dublă schimbare. De la FC Botoşani iese Neziri şi intră Roşu şi de la Concordia iese Cristescu şi intră Pană

min 33 Giurgiu vede cartonaşul galben

min.27 Bordeianu ratează prima ocazie pentru FC Botoşani după ce reia puţin pe lângă poartă o centrare venită de la Ivanovici