dan ursu premiat de ilie nastase la VoronetUn om de afaceri din Botoşani a fost premiat de cel mai mare tenismen român al tuturor timpurilor, Ilie Năstase, după ce a câştigat un turneu de tenis rezervat veteranilor.

Asociatul Prodalcom Vorona, Dan Ursu, a câştigat „Cupa Quattro” organizată la sfârşitul săptămânii trecute la Voroneţ- Gura Humorului.

Acesta l-a învins în finală pe suceveanul Costică Prostire, deţinător al trofeului.

like facebookLa competiţia old boys organizată de Pensiunea Quattro Voroneţ, patronată de asociaţii firmei Elsaco Botoşani, au participat 52 de jucători de tenis cu vârsta între 35 şi 72 de ani.

Dan Ursu, în vârstă de 50 de ani, deţine 25% din acţiunile Prodalcom SA, la fel ca şi Cornel Şfaiţer, Nicu Catană sau Tonino Boldea.

botosaneanul dan ursu premiat de ilie nastase

dan ursu premiat de ilie nastase

One thought on “Om de afaceri din Botoşani, premiat de Năstase după câştigarea unui turneu de tenis