Bărbat din Botoșani lovit cu un lemn în cap de un sucevean

13 august 2019

Un bărbat de 49 de ani, din comuna botoșăneană Cristești, a fost lovit cu un lemn în cap, luni, de un sucevean de 39 de ani, cu care avea un conflict mai vechi.

Botoșăneanul Marian S. se deplasa cu o căruță pe str. Zăvoiului din orașul Liteni. La un moment dat, când a ajuns în fața locuinței lui Neculai Ț., a oprit și a coborât din căruță, având o furcă în mână.

Când l-a văzut, suceveanul a crezut că vrea să provoace scandal, așa că a luat repede din căruță o bucată de lemn și l-a lovit, o singură dată, în zona capului.

Nefiind rănit grav, botoșăneanul și-a văzut de drum spre casă. Acum, polițiștii fac cercetări pentru lovire sau alte violențe.

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al Botosaninews.ro.
© Copyright Botosaninews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia