Un tânăr s-a aruncat pe geamul apartamentului din cauza unor halucinaţii

11 ianuarie 2016

pompieri apartament botosani2Un tânăr a recurs la un gest extrem, luni la amiază, după ce s-a aruncat pe geamul apartamentului. Băiatul, de 25 de ani, se afla într-un apartament situat la etajul I al unui bloc de pe  Calea Naţională.

like facebookLa un moment dat a sărit pe geam şi a căzut peste o maşină parcată în zona blocului. Din fericire tânărul s-a ales doar cu răni uşoare, căderea fiind atentuată de parbrizul maşinii care s-a spart.

Imediat după ce s-a ridicat a luat-o la fugă, iar poliţiştii au reşit, cu ajutorul pompierilor, să intre în locuinţa sa. Din primele informaţii se pare că tânărul s-a aruncat din cauza unor halucinaţii, anchetatorii luând în calcul şi consumarea unor stupefiante.

 

Alte stiri

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Reproducerea totală sau parțială a materialelor este permisă numai cu acordul expres al Botosaninews.ro.
© Copyright Botosaninews.ro | Gazduit de SpeedHost.ro | Realizat de DowMedia